O mnie

Moja przygoda z paznokciami rozpoczęła się w lutym 2009 r. kiedy to ukończyłam szkolenia w zakresie manicure, pedicure przygotowujące mnie do wykonywanego aktualnie zawodu. Już od dawna uważałam, iż kobiece dłonie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego też powinny być starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra rąk oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej osoby.

 

Bardzo szybko przekonałam się, iż moje hobby przerodziło się w ogromną pasję, której poświęcam codziennie wiele godzin. Odczuwam ogromną satysfakcję, kiedy patrzę na zadowolone i rozpromienione twarze Klientek. Cieszę się, kiedy mogę przyczynić się do tego, iż Panie czują się bardziej kobieco i nabierają pewności siebie po wykonanym zabiegu.

 

Bardzo istotną rolę odgrywa jakość produktów na których pracuję, co przekłada się na zadowolenie moich Klientek. Do wykonywanych zabiegów używam kosmetyków renomowanych firm takich jak: Jessica, OPI, Essie, Cuccio, Orly, CND, Gehwol, Extreme Lashes, Ella.

 

Moja wiedza i doświadczenie nieustannie są pogłębiane, ponieważ branża kosmetyczna rozwija się dość dynamicznie. Producenci kosmetyków dostarczają nam coraz to nowych produktów, metod aplikacji, sposobów zdobienia paznokci. W związku z tym regularnie uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, czy też wykładach, a także odwiedzam Targi Kosmetyczne. Od lutego 2012 r. zajmuję się również stylizacją rzęs metodą 1:1, a także wykonuję zabiegi trwałej ondulacji na rzęsy. Stosowanie poznanych nowości oraz zdobywana wiedza urozmaicają nieustannie moją pracę. Oprócz korzyści związanych z zadowoleniem moich Klientek, szkolenia sprawiają, iż pomimo upływu lat praca ta jest dla mnie nadal interesująca i ciekawa.

Zadzwoń do nas