Zabieg wyszczuplający TERMOGENIQUE

Zgrabna sylwetka, gładkie ciało oraz jędrna, pozbawiona widocznych oznak cellulitu skóra to obecnie pragnienie każdej kobiety.


Dzięki zabiegom M'onduniq ThermoGenique oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.

 

Działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty.
Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna łączą się, tworząc innowacyjny zabieg, który zapewnia wyniki na najwyższym poziomie. Efekty po zabiegu są na to najlepszym dowodem: tkanka jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach.

 
 
 

Etapy zabiegu

Etap 1 - WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA

Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało o właściwościach silnie ujędrniających i wyszczuplających przeprowadzamy dokładny wywiad aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele. 


Etap 2 - PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA

Wykonujemy masaż peelingujący szczególnie skupiając się na miejscach newralgicznych. 


Etap 3 - AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE

Na partie objęte zabiegiem nakładamy ampułkę redukującą tkankę tłuszczową i modelującą kontur ciała. Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif - termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Żel dokładnie wmasowujemy w skórę.


Etap 4 - WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS

Ten etap zabiegu ma na celu wzmocnienie termogenezy wyszczuplającej i ujędrniającej. Na partie objęte zabiegiem nakładamy ’kokon termogeniczny’ aby składniki aktywne lepiej przenikały przez skórę.


Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE

Po zdjęciu ’kokona termogenicznego’ na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu.


Etap 6 POMIARY KOŃCOWE

Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem.


Wskazania:

- cellulit (wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy, włóknisty),

- luźna skóra,

- retencja,

- obrzęk brzucha,

- miejscowo zlokalizowany tłuszcz,

- atonia,

- ciężkie nogi.Przeciwwskazania:

- ciąża, 

- laktacja,

- nowotwór,

- zakrzepica,

- pompa insulinowa,

- nadciśnienie,

- menstruacja.

 

Czas zabiegu:  około 1,5 godz.

Zalecana ilość zabiegów: serie 6-12 zabiegów.

Częstotliwość: 2 zabiegi w pierwszym tygodniu, następnie 1 zabieg w odstępie tygodnia.

Zadzwoń do nas