Zabiegi kosmetyczne

Zabieg "Afrodyta" z aromaterapią i masażem twarzy

 Metoda Aphrodite to nowe i prawdziwe źródło piękna. Ta innowacyjna ośmio-etapowa kuracja dostarcza skórze aktywnych substancji  pochodzenia roślinnego, łącząca masaż i aromaterapię zwalcza skutecznie efekty starzenia. Już po jednym zabiegu skóra odzyskuję swoją naturalną witalność i równowagę. Specjalne proendorfiny działają relaksująco i stymulują rozwój czynników obronnych skóry. Stosowanie kuracji oraz aktywny masaż prowadzi do absolutnej harmonii i przywraca równowagę w każdej warstwie skóry.


Zabieg ten zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry, daje wspaniałe uczucie zadowolenia, równowagi i widoczną poprawę ogólnej kondycji skóry. To innowacyjne rozwiązanie stymuluje proces metabolizmu komórek i aktywizuje zawartą w nich energię. Dzięki temu głębokość zmarszczek znacznie zmniejsza się, a skóra w widoczny sposób staje się młodsza. Wzrasta sprężystość i elastyczność, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

 

The Signature Facelift Solution

 Rewolucyjny czterowarstwowy zabieg firmowy na bazie 30% wit. C Signature Facelift to witaminowy peeling, polecany dla osób, które nie poddawały się nigdy zabiegom eksfoliacyjnym. Już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry.

 

Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem.

 

Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

 

Fantastyczne rezultaty przyniesie u osób z trądzikiem różowatym, rumieniem, cerą mocno odwodnioną, wrażliwą, poszarzałą, zmęczoną, z przebarwieniami, palących,  po zabiegach chirurgii plastycznej oraz u kobiet w ciąży.


 

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie twarzy to podstawa pielęgnacji każdej cery. Pod tą nazwą kryje się zarówno codzienne mycie twarzy, które należy wykonywać regularnie rano i wieczorem, jak i oczyszczanie manualne u kosmetyczki oraz specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Oczyszczanie twarzy to niezbędny element codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Dlaczego warto oczyszczać twarz? W ten sposób pozbywamy się nadmiaru sebum, kurzu, brudu i zanieczyszczeń powietrza, a nasza skóra odzyskuje świeży wygląd. 


Manualne oczyszczanie twarzy polega na ręcznym usuwaniu zaskórników, grudek i nadmiaru sebum. Po jego przeprowadzeniu skóra staje się wyraźnie odświeżona i łatwiej przyjmuje substancje aktywne zawarte w kosmetykach. Cała procedura trwa około 1,5 godziny i momentami może dawać mało przyjemne odczucia, co jest jej główną wadą. Zabieg przeprowadza się na obszarach twarzy, szyi i dekolcie, także na ramionach i plecach.Zalety zabiegu

odświeżenie twarzy, skóra staje się delikatna i miękka w dotyku,
oczyszczenie zatkanych porów,
usunięcie warstwy martwego naskórka,
regulacja pracy gruczołów łojowych,
skóra lepiej absorbuje substancje odżywcze zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych.


Przeciwwskazania

- stany zapalne skóry,
- opryszczka,
- skóra naczyniowa,
- tendencje do powstawania blizn,
- trądzik różowaty.


estGen - piękno ukryte w genach

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego struktur skóry poddanej zabiegowi.


Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologicznej. Wieloletnie badania w laboratoriach bioinżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatów estGen, których inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowywując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.


Preparaty aktywują szereg procesów biochemicznych w tkankach a swoją skuteczność zawdzięczają składnikom aktywnym takim jak:


- kompleks aminokwasów

- białka immunomodulacyjne, 

transferyny,

- czynniki wzrostu,

- substancje bakteriostatyczne,

- enzymy.


Każdy zabieg z użyciem preparatów estGen jest wykonywany według jednej z trzech procedur i dobrany pod względem problemu skórnego z jakim boryka się klient. 


PROGRAM ZABIEGOWY 1

Tę procedurę wdrażamy w przypadku takich problemów skórnych jak: egzema, łuszczyca, atopia, trądzik pospolity, trądzik różowaty.


 

Sercem zabiegu jest żel aktywny estGen, który jest bogactwem białek immunomodulacyjnych umieszczonych w bazie hydrożelowej. Zapewnia efektywną penetrację aminokwasów w głębokie partie skóry. Ogranicza powstawanie stanów zapalnych, działa silnie bakteriostatycznie oraz stymuluje funkcję keranocytów.


Działanie

- łagodzenie stanów zapalnych i alergicznych,

- antyseptyczne i przeciwzapalne,

- normalizuje procesy gojenia uszkodzonego naskórka i głębszych uszkodzeń,

- stymuluje układ odpornościowy skóry,

- dba o środowisko mikrobiotyczne skóry.

 

Znając predyspozycje i uwarunkowania swojego klienta, zabiegi wg. tej procedury możemy poprzedzić inną procedurą kosmetyczną np.  wykonując sonoforezę, peeling kawitacyjny, peeling chemiczny, mikrodarmabrazję aby wzmocnić efekty i uzyskać maksymalny rezultat. 


Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt zabiegi powinny być wykonywane w seriach: 6 – 10 zabiegów.


Pomiędzy zabiegami rekomendujemy stosowanie zaleconych przez kosmetologa preparatów do pielęgnacji domowej.

 


 

PROGRAM ZABIEGOWY 2

Ta procedura ma zastosowanie w terapiach anty aging, gdzie zależy nam na odbudowie i zagęszczeniu skóry. 

Tutaj główną rolę odgrywa żel aktywny Complex, czyli bogactwo synergicznie współpracujących ze sobą białek aktywnych.Działanie

aktywuje białka szoku termicznego, chroniąc uszkodzone komórki przed degradacją, apoptozą i zmianą struktur, dopasowując się do fizjologicznego charakteru tkanki,

- przebudowuje włókna kolagenowe,

- aktywuje neutrofile i cytokiny przeciwzapalne,

- odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową, przywracając funkcje biologiczne skóry,

wzmacnia wytrzymałość i porządkuje struktury tkanek, ułatwiając komunikację

międzykomórkową niezbędną do procesu biorewitalizacji,

- wpływa na kontrolę procesu zapalnego toczącego się w tkance,

- dba o środowisko mikrobiotyczne skóry.


Do tego programu rekomendowane jest wykonanie mezoterapii lub RF mikroigłowej. W przypadku przeciwwskazań można użyć innej procedury z wykorzystaniem sprzętu kosmetycznego.


Zalecana seria to 6-10 zabiegów. 


W celu optymalizacji efektów zabiegu między kolejnymi zabiegami zalecamy stosowanie w pielęgnacji domowej preparaty polecone przez kosmetologa. Dzięki regularnemu stosowaniu pełnią one kluczową rolę jako dopełnienie terapii gabinetowej.


PROGRAM ZABIEGOWY 3

Posiadasz blizny, przebarwienia pozapalne, białe rozstępy? Ten program jest dla Ciebie stworzony.


Terapia estGen na blizny działa silnie naprawczo, w ogromnym stopniu zmniejszając ich rozmiar i strukturę. Rodzaj terapii z użyciem preparatu estGen dobierany jest indywidualnie do rodzaju blizny i jej struktury. Dzięki odpowiedniej diagnostyce i dobraniu odpowiedniej metody, skutecznie redukowane są blizny potrądzikowe, pourazowe, oparzeniowe, czerwone lub białe  nazywane inaczej rozstępami. 


Najlepsze efekty redukcji niedoskonałości skóry osiągniemy przy zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej wraz z żelem aktywnym Complex.


Kosmetolog zaleca określoną liczbę zabiegów w odpowiednich odstępach czasu a klient między zabiegami stosuje się do wytycznych w pielęgnacji domowej i dba w ściśle określony sposób o miejsca objęte zabiegiem. 

Zadzwoń do nas