Zabiegi kosmetyczne

Methode Aphrodite

 

Metoda Aphrodite to nowe i prawdziwe źródło piękna. Ta innowacyjna ośmio-etapowa kuracja dostarcza skórze aktywnych substancji  pochodzenia roślinnego, łącząca masaż i aromaterapię zwalcza skutecznie efekty starzenia. Już po jednym zabiegu skóra odzyskuję swoją naturalną witalność i równowagę. Specjalne proendorfiny działają relaksująco i stymulują rozwój czynników obronnych skóry. Stosowanie kuracji oraz aktywny masaż prowadzi do absolutnej harmonii i przywraca równowagę w każdej warstwie skóry.

Zabieg ten zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry, daje wspaniałe uczucie zadowolenia, równowagi i widoczną poprawę ogólnej kondycji skóry. To innowacyjne rozwiązanie stymuluje proces metabolizmu komórek i aktywizuje zawartą w nich energię. Dzięki temu głębokość zmarszczek znacznie zmniejsza się, a skóra w widoczny sposób staje się młodsza. Wzrasta sprężystość i elastyczność, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

 

Traitement energie liftant


Mamy przyjemność przedstawić Wam nowy zabieg zimowy firmy Jean D'Arcel, dający efekt ujędrnienia skóry, przeciwdziałający zmarszczkom mimicznym, statycznym i grawitacyjnym. To cenny wkład w jak najdłuższe odkładanie w czasie naturalnych procesów

starzenia się skóry.


Tajemnicą zabiegu jest precyzyjnie skomponowany kompleks substancji aktywnych, a tym, co wyróżnia nowy zabieg zimowy są pojedyncze plasterki kolagenowe zanurzone w specjalnej substancji Myoxinol typu "botox - like", które nakładamy bezpośrednio na zmarszczki mimiczne. Ich działanie jest pogłębiane, gdyż zostają dodatkowo nasączone concentrate energie liftant.

 

 

 

 

The Signature Facelift Solution


Rewolucyjny zabieg firmowy Signature Facelift to witaminowy peeling, polecany dla osób, które nie poddawały się nigdy zabiegom eksfoliacyjnym. Już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry.

Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem.

Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.


 

Zastosowanie u osób:

- z trądzikiem różowatym,

- rumieniem,

- cerą mocno odwodnioną, wrażliwą, poszarzałą, zmęczoną

- z przebarwieniami,

- palących,  

- po zabiegach chirurgii plastycznej,

- dla kobiet w ciąży.

Zadzwoń do nas