henna pudrowa BROWHenna to wygodny i szybki sposób na atrakcyjną oprawę oka. Jej celem jest nadanie długotrwałego wyrazistego koloru rzęsom i brwiom. Staranna stylizacja oka sprawia iż uzyskujemy efekt zwiększonej objętości rzęs zaś brwi nabierają bardziej regularnego kształtu i wyrazistości, dzięki czemu wydobywamy barwę tęczówki oka. Produkt dostępny jest w kilku barwach, co umożliwia lepsze dopasowanie do oprawy oczu, uzyskując bardziej naturalny efekt. Jest łagodna, gdyż połączenie z 3% nadtlenkiem wodoru o nowoczesnej formule sprawia, że podrażnione i piekące oczy to przeszłość! Efekty zabiegu utrzymują się przez około 3 tygodnie.
Ponieważ branża kosmetyczna błyskawicznie się rozwija oferując nowe wersje znanym nam już zabiegów mamy do zaoferowania innowacyjną metodę koloryzacji brwi tzw, hennę pudrową. Oczekiwania dotyczące zabiegu Brow Henny są najczęściej takie same jak przy tradycyjnej hennie, która jest produktem syntetycznym nie zawierającym składników odżywczych. Klientki wybierają tę usługę głównie po to, by przyciemnić brwi. Jednakże należy podkreślić, iż głównym zadaniem henny pudrowej nie jest koloryzacja. Produkt został stworzony z myślą o odbudowie brwi, głębokim odżywieniu oraz wzmocnieniu struktury brwi i przyspieszeniu wzrostu nowych włosków. Oczywiście Brow Hennę wykonuje się również w celu zmiany kolory brwi. Ale ponieważ jest produktem wegańskim, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Dodatkowo Brow Henna występuje w całej gamie kolorów, które mogą być ze sobą mieszane, dzięki czemu możemy uzyskać kolor brwi dopasowany do karnacji i upodobań klientki lub klienta. Efektem zabiegu jest optyczne zagęszczenie włosków na łuku brwiowym. Zabieg daje wspaniałe efekty dla brwi słabych, rzadkich, pozbawionych blasku i witalności, siwych, zbyt mocno regulowanych, słabo odrastających, w procesie rekonstrukcji. Jest doskonały dla tych z Was, które bezskutecznie zapuszczają brwi i mają ubytki w łuku brwiowym lub dla osób mających obawy co do makijażu permanentnego. Ten zabieg posiada jeszcze inne zalety. Możemy zaoferować wykonanie zabiegu henny pudrowej z kompleksową stylizacją brwi. Oznacza to, że koloryzacja brwi, nie polega wyłącznie na aplikacji farby na włoski. Stylistka dokonuje pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi dopasowanych do Twojego owalu twarzy. Śmiało można stwierdzić, iż oferowany zabieg jest  spersonalizowany i dopasowany do potrzeb klienta w stu procentach.  To właśnie dzięki mapowaniu, czyli rozrysowaniu kształtu brwi, można nadbudować ubytki w brwiach. Ponieważ Brow Henna barwi skórę – efektem jest łuk brwiowy jak po umalowaniu kredką lub cieniem (pudrem).


Brow henna utrzymuje się na skórze do 2 tygodni – tutaj efekt trwałości jest bardzo różny, ściśle uzależniony od typu skóry, regeneracji naskórka i przestrzegania zaleceń po zabiegu, dlatego w praktyce efekt może być widoczny krócej.

Natomiast na włoskach Henna Pudrowa trzyma się przez okres 6 tygodni, co oznacza, że możesz cieszyć się ufarbowanymi brwiami przez niespełna dwa miesiące od koloryzacji.

BrowXenna Natural Care

BrowXenna Natural Care to zabieg, dzięki któremu podczas dwumiesięcznej kuracji zaczynają odrastać brwi – tzw. baby hair.


Produkt jest naturalną w 100% sproszkowaną henną – lawsonia bezbronna, która otrzymała już nazwę “magicznego proszku” czy “zdrowotnej maski”. Ten magiczny proszek, zamknięty w małej niepozornej saszetce, stał się kluczem do sukcesu i odrastania brwi.efekty zabiegu

- stymuluje wzrost nowych włosków, a także korzystnie wpływa na skórę okolic brwi,

- po zabiegu włoski stają się mocniejsze i jedwabiste w dotyku, a skóra staje się bardziej nawilżona.


Świetnie nadaje się do wzmocnienia włosa zarówno dla gęstych jak i słabszych brwi, a przede wszystkim dla osób po zabiegach silnie wyniszczających włosy.


BrowXenna Natural Care można stosować bezpośrednio przed zabiegiem koloryzacji brwi preparatami BrowXenna®.

Preparat nie powoduje wymywania się koloru po wykonanej koloryzacji brwi.

Zadzwoń do nas