Depilacja woskiem

Zabieg depilacji polega na usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą różnego rodzaju preparatów i urządzeń (wosk, krem, depilator, pęseta). Podczas zabiegu usuwana jest łodyga włosa, natomiast korzeń włosowy pozostaje nienaruszony. 

Depilacja  wykonywana jest przy użyciu wosków i kosmetyków firmy Depileve obecnej na światowym rynku od ponad 40 lat, będącej niekwestionowanym liderem w depilacji profesjonalnej. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 22716 (GMP- Good Manufacturing Practice), spełniając wymagania UE.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych firm mają w swoim składzie 70% żywicy z najlepszego gatunku sosny, co gwarantuje wyjątkową przyczepność i lepkość produktu. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę topnienia 37-38oC oraz precyzyjne usunięcie nawet krótkich włosków. Dodatek wyciągów roślinnych takich jak azulen, lawenda, aloes, masło karite i innych cennych składników powoduje, że można zastosować zabieg u Klientek z delikatną i wrażliwą skórą. Zaletą zabiegu jest to, iż włoski usuwane regularnie woskiem ulegają osłabieniu i przerzedzeniu zaś efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu.Depilacja woskiem miękkim
Wosk przeznaczony do depilacji paskowej. Pozwala na błyskawiczne usuwanie owłosienia z dużych partii ciała. Stosowany do depilacji nóg, pleców i rąk. Optymalna lepkość wosków sprawia, że podrażnienie po depilacji jest zminimalizowane.


Film WAX - depilacja bezpaskowa
Najwyższej jakości wosk o unikalnej, plastycznej formule, przeznaczony do depilacji metodą bezpaskową. Depilacja Film Waxem jest precyzyjna, higieniczna i długotrwała. Niska temperatura wosku korzystnie wpływa na doznania podczas depilacji. Efektywnie usuwa krótkie i grube włoski nawet z trudnodostępnych obszarów (bikini, pachy).


Wskazówki, aby zabieg przyniósł wymierne efekty

- odpowiednia długość włosków - to od 0,5 cm do 1 cm. Taką długość włosa osiągniesz po ok. 14 dniach od ostatniego golenia. Dłuższe włosy możesz przyciąć nożyczkami.

- zadbaj o systematyczne nawilżanie skóry - natomiast dzień przed depilacją wykonaj peeling. Dzięki temu złuszczysz naskórek, a włoski uniosą się i będą łatwiejsze do usunięcia.

Czego nie robić przed depilacją

 

- w dniu zabiegu nie stosuj na depilowaną partię ciała tłustych kosmetyków i oliwek.

- na 2-3 dni przed zabiegiem unikaj intensywnego korzystania z solarium i kąpieli słonecznych, aby nie podrażnić skóry.

Zadzwoń do nas