Manicure

Manicure

Zadbane dłonie są wizytówką każdego z nas. W obecnych czasach zabieg zdecydowanie zyskał na popularności. Profesjonalny manicure to sztuka pielęgnacją dłoni wraz ze stylizacją płytki paznokciowej. Polecamy ten zabieg zarówno kobietom jak i mężczyznom. Podczas sesji w kolejnych etapach dbamy o zdrowy wygląd płytki paznokciowej oraz dłoni. Zabieg polega na nadaniu kształtu płytce, usunięciu skórek z użyciem instrumentów (frez, cążki).

Zwieńczeniem zabiegu zazwyczaj jest pomalowanie płytki. W zależności od potrzeb Klientki manicure możemy wykończyć odżywką, lakierem tradycyjnym, lakierem polimerowym lub lakierem hybrydowym. Niekiedy Klientki podążając za nowoczesnymi trendami korzystają z naszych propozycji zdobień przy użyciu pyłków, folii, farbek, naklejek czy też ręcznie malowanych wzorów.

Nasza oferta kolorystyczna liczy ponad 600 kolorów i nieustannie w każdym sezonie zostaje powiększana o nowości wprowadzane na rynek. Pracujemy wyłącznie na najlepszych, sprawdzonych i profesjonalnych markach takich jak: Jessica, OPI, Victoria Vynn, Indigo, SPN, NaiLac, Mistero Milano, Vinylux cnd. Cenimy je za to, gdyż zapewniają nam bezpieczeństwo, a także gwarantują wysoką jakość i trwałość usługi.

 

 

Lakier polimerowy - fenomenalny produkt, który wysycha bardzo szybko pod wpływem naturalnego światła (nie wymaga lampy UV ani LED), utrzymujący się na płytce do 10 dni. Dopełnieniem lakieru jest utwardzacz polimerowy, dzięki któremu pięknie błyszczący lakier jest odporny na zarysowania nawet przez kilka dni.

Lakier hybrydowy - zdecydowanie stanowi rewolucyjne odkrycie, ponieważ nakłada się go  jak klasyczny lakier, a następnie utwardza w lampie UV/LED jak żel. Lśniący i nasycony kolor utrzymuje się przez 2-4 tyg. Usuwa się go w przeciągu kilku minut w salonie kosmetycznym za pomocą frezu. Koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania lakieru!

Hybryda jest cienka i elastyczna jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Lakiery hybrydowe to spełnienie marzeń każdego stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. Wzbudzają zachwyt Klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci!

 

French czy Baby Boomer ?

 

 

to ponadczasowy i stylowy dodatek, pasujący do każdego stroju. Po wykonanym zabiegu manicure, pomalowane paznokcie mają charakterystyczny biały pasek na brzegu płytki. Nowoczesną odmianą frencha jest tzw. baby boomer, który stał się hitem ostatnich lat. Z powodzeniem zastępuje klasyczny french, gdyż jest to paznokieć pomalowany lakierem w jasnym kolorze (mleczny róż lub jasny beż) z rozmytą, cieniowaną białą końcówką.

Kobiety pokochały ten rodzaj stylizacji paznokcia ze względu na jego uniwersalność – sprawdza się nie tylko podczas wielkich okazji takich jak ślub, ale także na co dzień. Dzięki temu, że prezentuje się elegancko, pasuje do każdej stylizacji. Uniwersalność tej stylizacji paznokcia polega także na tym, że Baby Boomer może być zarówno samodzielnym zdobieniem, jak i bazą, podstawą do bardziej fantazyjnego ozdobienia płytki paznokcia.

 

 

 

Rada : Zapytaj nas o możliwość zakupu organicznego kremu do rąk oraz oliwki do pielęgnacji skórek. Systematyczną pielęgnacją przedłużysz efekt zabiegu.

Zadzwoń do nas