Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rzęsy jako jeden z elementów zmiany wyglądu potrafią odmłodzić spojrzenie. Dzięki uzyskanemu efektowi otwarcia i podkreślenia, oczy nabierają młodego, pogodnego i wypoczętego wyglądu. Wydobywają piękno oraz nadają subtelności i kobiecości, zapewniając uwodzicielskie spojrzenie.

Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu przy codziennym makijażu, bowiem użycie tuszu staje się zbędne. Rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie!

 

Syntetyczne rzęsy wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Każdy zabieg stylizacji rzęs dostosowuję do indywidualnych potrzeb klientki. Aplikacja może być wykonana w kolorze czarnym lub brązowym, a rzęsy są odpowiednio dobrane pod względem skrętu i długości.  Materiał z którego stworzone są rzęsy sprawia, iż są one elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu szczególną wyrazistość.

Ponieważ syntetyczne rzęsy są wierną repliką rzęsy ludzkiej, na co dzień są  nieodczuwalne, a ich aplikacja nie powoduje wypadania rzęs naturalnych przed zakończeniem normalnego cyklu wzrostu. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe cyklicznie, co 60 do 90 dni. Proces wypadania rzęs jest bardziej zauważalny, ponieważ są one dłuższe, grubsze i ciemniejsze od naturalnych. Przy właściwej pielęgnacji uzupełnienie zwykle wykonuje się co 3-4 tygodnie.
Chociaż pielęgnacja przedłużonych rzęs jest łatwa, największe znaczenie dla ich trwałości ma pierwsza doba po zabiegu. Nie wolno narażać ich na działanie wody, ani pary, aby wiązanie klejowe mogło się dobrze utwardzić. Nie zalecam także pływania w basenie i korzystania z odnowy biologicznej przez 48 godzin po zabiegu.

W dalszym postępowaniu należy unikać kosmetyków na bazie olejku, tuszy wodoodpornych oraz obchodzić się z rzęsami delikatnie. Po 24 h od aplikacji są one odporne na wodę, pot i łzy.

Uwaga: syntetyczne rzęsy są najbardziej odpowiednie dla osób, które chcą mieć długie, gęste rzęsy bez potrzeby ich dodatkowego malowania. Codzienny ciężki makijaż, a szczególnie tusz i eyeliner mogą skrócić trwałość aplikacji, a zabieg będzie wymagał częstych uzupełnień.

Zadzwoń do nas