Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Rzęsy Xtreme Lashes® jako jeden z elementów zmiany wyglądu potrafią odmłodzić spojrzenie. Dzięki uzyskanemu efektowi otwarcia i podkreślenia, oczy nabierają młodego, pogodnego i wypoczętego wyglądu. Wydobywają piękno oraz nadają subtelności i kobiecości, zapewniając uwodzicielskie spojrzenie.

Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu przy codziennym makijażu, bowiem użycie tuszu staje się zbędne. Rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie!


Rzęsy Xtreme Lashes® wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Każdy zabieg stylizacji rzęs dostosowuję do indywidualnych potrzeb klientki. Dostępne są one w różnych kolorach, mają trzy stopnie podwinięcia oraz różne długości.  Rzęsy są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu szczególną wyrazistość.Ponieważ rzęsy Xtreme Lashes® są wierną repliką rzęsy ludzkiej, na co dzień są  nieodczuwalne, a ich aplikacja nie powoduje wypadania rzęs naturalnych przed zakończeniem normalnego cyklu wzrostu. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe cyklicznie, co 60 do 90 dni. Proces wypadania rzęs jest bardziej zauważalny, ponieważ są one dłuższe, grubsze i ciemniejsze od naturalnych. Przy właściwej pielęgnacji uzupełnienie zwykle wykonuje się co 3-4 tygodnie.


Chociaż pielęgnacja przedłużonych rzęs jest łatwa, największe znaczenie dla ich trwałości ma pierwsza doba po zabiegu. Nie wolno narażać ich na działanie wody, ani pary, aby wiązanie klejowe mogło się dobrze utwardzić. Nie zalecam także pływania w basenie i korzystania z odnowy biologicznej przez 48 godzin po zabiegu.


 

W dalszym postepowaniu należy unikać kosmetyków na bazie olejku, tuszy wodoodpornych oraz obchodzić się z rzęsami delikatnie. Są one odporne na wodę, pot i łzy.

Uwaga: Xtreme Lashes® są najbardziej odpowiednie dla osób, które chcą mieć długie, gęste rzęsy bez potrzeby ich dodatkowego malowania. Codzienny ciężki makijaż, a szczególnie tusz i eyeliner mogą skrócić trwałość aplikacji, a zabieg będzie wymagał częstych uzupełnień.

 

Czas trwania zabiegu: pełna aplikacja zestawu 1:1 od 100 do 120 min

uzupełnienie od 60 do 90 min

Zadzwoń do nas