Lifting rzęs

Zabieg ten wykonany na profesjonalnych produktach InLei jest innowacyjną kuracją całkowicie opatentowaną i wyprodukowaną we Włoszech, co gwarantuje najwyższą jakość produktu, pewność poprawnego wykonania zabiegu, oraz dzięki testom klinicznym najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.  Dzięki zastosowaniu Lash Filler uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej.

Rzęsy zatem po zastosowaniu produktu stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe  i jedwabiście miękkie w dotyku. To naturalne piękno podkręconych, grubszych rzęs bez przedłużania. Dzięki zastosowaniu tej metody rzęsy będą wyglądały zachwycająco a jednocześnie naturalnie, będą bardziej zdyscyplinowane dzięki nadaniu właściwego kierunku. Uniesienie rzęs od samej nasady powoduje, iż rzęsy optycznie wyglądają na dłuższe a spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne.

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu i utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Ten rewolucyjny zabieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientek na całym świecie a co najważniejsze nie szkodzi naturalnym rzęsom. Piękna oprawa dzięki liftingowi rzęs sprawia, iż oczy odgrywają pierwszoplanową rolę.

Zabieg polecam szczególnie Paniom, które są właścicielkami naturalnych długich rzęs, lecz jednocześnie są one proste i sztywne, niekiedy nawet rosnące w dół, gdzie nawet zalotka nie spełnia oczekiwań. Podkręcenie  można wykonać także na nieco krótszych rzęsach. Dysponując różną grubością wałeczków oraz dobierając je do długości rzęs Klientki, decydujemy o tym jak intensywne podkręcenie uzyskamy.

Dopełnieniem zabiegu jest henna opracowana na bazie wosków naturalnych o właściwościach odżywczych oraz botox rzęs, który zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs.

Zadzwoń do nas